RNCF0402BTE43K2
DigiKeys varenummer
738-RNCF0402BTE43K2TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-RNCF0402BTE43K2CT-ND - Afskåret tape (CT)
738-RNCF0402BTE43K2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RNCF0402BTE43K2
Beskrivelse
RES 43.2K OHM 0.1% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
43.2 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCF0402BTE43K2 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)