RNCE0402BTE8K25
DigiKeys varenummer
738-RNCE0402BTE8K25TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCE0402BTE8K25
Beskrivelse
RES PREC, 0402, 8.25 KOHM, 0.1%,
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.25 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCE0402BTE8K25 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)