RNCA0603DTE25R5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603DTE25R5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603DTE25R5
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603DTE25R5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603DTE25R5
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 25.5 OHM, 0.5%,
Detaljeret beskrivelse
25.5 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603DTE25R5 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)