RNCA0603DTE11K8 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603DTE11K8 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603DTE11K8
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603DTE11K8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603DTE11K8
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 11.8 KOHM, 0.5%
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.8 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603DTE11K8 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)