RNCA0603DTC510R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603DTC510R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603DTC510R
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603DTC510RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603DTC510R
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 510 OHM, 0.5%,
Detaljeret beskrivelse
510 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603DTC510R Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)