RNCA0603DTC324K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603DTC324K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603DTC324K
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603DTC324KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603DTC324K
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 324 KOHM, 0.5%,
Detaljeret beskrivelse
324 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603DTC324K Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)