RNCA0603BTE2K49 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTE2K49 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTE2K49
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTE2K49TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTE2K49
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 2.49 KOHM, 0.1%
Detaljeret beskrivelse
2.49 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTE2K49 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)