RNCA0603BTE232K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTE232K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTE232K
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTE232KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTE232K
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 232 KOHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
232 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTE232K Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)