RNCA0603BTE174R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTE174R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTE174R
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTE174RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTE174R
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 174 OHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
174 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTE174R Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)