RNCA0603BTE158K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTE158K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTE158K
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTE158KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTE158K
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 158 KOHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
158 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTE158K Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)