RNCA0603BTE12K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTE12K0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTE12K0
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTE12K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTE12K0
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 12 KOHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
12 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTE12K0 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)