RNCA0603BTC576K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTC576K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTC576K
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTC576KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTC576K
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 576 KOHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
576 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTC576K Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)