RNCA0603BTC357R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTC357R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTC357R
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTC357RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTC357R
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 357 OHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
357 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTC357R Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)