RNCA0603BTC287K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTC287K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTC287K
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTC287KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTC287K
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 287 KOHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
287 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTC287K Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)