RNCA0603BTC280R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTC280R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTC280R
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTC280RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTC280R
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 280 OHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
280 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTC280R Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)