RNAN1206DTE9K09 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
9.09 kOhms ±0,5% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNAN1206DTE9K09
DigiKeys varenummer
738-RNAN1206DTE9K09TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNAN1206DTE9K09
Beskrivelse
RES PREC, AIN, 1206, 9.09 KOHM,
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNAN1206DTE9K09 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,017" (0,43mm)