RNAN1206DTC2K05 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
2.05 kOhms ±0,5% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNAN1206DTC2K05
DigiKeys varenummer
738-RNAN1206DTC2K05TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNAN1206DTC2K05
Beskrivelse
RES PREC, AIN, 1206, 2.05 KOHM,
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNAN1206DTC2K05 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,017" (0,43mm)