RNAN1206BTE1K65
DigiKeys varenummer
738-RNAN1206BTE1K65TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNAN1206BTE1K65
Beskrivelse
RES PREC, AIN, 1206, 1.65 KOHM,
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.65 kOhms ±0,1% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNAN1206BTE1K65 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,017" (0,43mm)