RMCS0805FT20K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
På lager: 16
YAGEO
På lager: 390
Panasonic Industry
På lager: 4.700
Samsung Electro-Mechanics
20 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCS0805FT20K0
DigiKeys varenummer
RMCS0805FT20K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCS0805FT20K0
Beskrivelse
RES 20K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCS0805FT20K0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)