RMCS0805FT15R0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 31.284
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Vishay Dale
På lager: 903
Vishay Dale
På lager: 1
Samsung Electro-Mechanics
15 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCS0805FT15R0
DigiKeys varenummer
RMCS0805FT15R0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCS0805FT15R0
Beskrivelse
RES 15 OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCS0805FT15R0 Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)