RMCP2010FT1R30
DigiKeys varenummer
RMCP2010FT1R30-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCP2010FT1R30
Beskrivelse
RES 1.3 OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.3 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RMCP2010FT1R30 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)