RMCP2010FT12K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
12 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCP2010FT12K0
DigiKeys varenummer
RMCP2010FT12K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCP2010FT12K0
Beskrivelse
RES 12K OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RMCP2010FT12K0 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)