RMCP0805FT1K80 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 1.220
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 2.726
Datablad
Vishay Dale
1.8 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCP0805FT1K80
DigiKeys varenummer
RMCP0805FT1K80-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCP0805FT1K80
Beskrivelse
RES 1.8K OHM 1% 1/3W 0805
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCP0805FT1K80 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)