RMCF2512JT430K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Panasonic Industry
På lager: 13
Opgradering
Similar
Panasonic Industry
430 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF2512JT430K
DigiKeys varenummer
RMCF2512JT430K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF2512JT430K
Beskrivelse
RES 430K OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF2512JT430K Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)