RMCF2512FT1K96 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
Opgradering
YAGEO
1.96 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF2512FT1K96
DigiKeys varenummer
RMCF2512FT1K96-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF2512FT1K96
Beskrivelse
RES 1.96K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF2512FT1K96 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)