RMCF2512FT13R7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Panasonic Industry
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
13.7 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF2512FT13R7
DigiKeys varenummer
RMCF2512FT13R7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF2512FT13R7
Beskrivelse
RES 13.7 OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF2512FT13R7 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)