RMCF2010FT150R er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 339
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
150 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF2010FT150R
DigiKeys varenummer
RMCF2010FT150RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF2010FT150RCT-ND - Afskåret tape (CT)
RMCF2010FT150RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RMCF2010FT150R
Beskrivelse
RES 150 OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF2010FT150R Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)