RMCF1206FG1K15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 29.886
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 14.661
Datablad
Vishay Dale
Similar
YAGEO
Similar
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
1.15 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF1206FG1K15
DigiKeys varenummer
RMCF1206FG1K15-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF1206FG1K15
Beskrivelse
RES 1.15K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF1206FG1K15 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)