RMCF0805FG22K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 61.249
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 19.985
Datablad
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
22 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF0805FG22K0
DigiKeys varenummer
RMCF0805FG22K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF0805FG22K0
Beskrivelse
RES 22K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF0805FG22K0 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)