RMCF0805FG221K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 6.739
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
221 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF0805FG221K
DigiKeys varenummer
RMCF0805FG221K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF0805FG221K
Beskrivelse
RES 221K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF0805FG221K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)