RMCF0603FG22R0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 70.173
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
22 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF0603FG22R0
DigiKeys varenummer
RMCF0603FG22R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF0603FG22R0
Beskrivelse
RES 22 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF0603FG22R0 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)