RMCF01005FT619R
DigiKeys varenummer
738-RMCF01005FT619R-ND
Producenter
Producentens varenummer
RMCF01005FT619R
Beskrivelse
RES 619 OHM 1% 1/32W 01005
Detaljeret beskrivelse
619 Ohms ±1% 0,03W, 1/32W Chipmodstand 01005 (0402 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RMCF01005FT619R Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,006" (0,15mm)