RMCA0402FT3K65-UP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
3.65 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCA0402FT3K65-UP
DigiKeys varenummer
738-RMCA0402FT3K65-UP-ND
Producenter
Producentens varenummer
RMCA0402FT3K65-UP
Beskrivelse
RES, 0402, 3.65 KOHM, 1%, 0.2W,
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RMCA0402FT3K65-UP Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Emballage
Bulk
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)