RHC2512FT2R00
DigiKeys varenummer
738-RHC2512FT2R00TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-RHC2512FT2R00CT-ND - Afskåret tape (CT)
738-RHC2512FT2R00DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RHC2512FT2R00
Beskrivelse
RES 2 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
2 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RHC2512FT2R00 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)