RHC2512FT1R18
DigiKeys varenummer
RHC2512FT1R18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RHC2512FT1R18
Beskrivelse
RES 1.18 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.18 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RHC2512FT1R18 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)