RAVF104DFT33R0
DigiKeys varenummer
738-RAVF104DFT33R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-RAVF104DFT33R0CT-ND - Afskåret tape (CT)
738-RAVF104DFT33R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RAVF104DFT33R0
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 Ohm ±1% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0804, konveks, terminaler langside
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RAVF104DFT33R0 Modeller
Kategori
Effekt pr. element
62,5mW
Producenter
Stackpole Electronics Inc
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Kredsløbstype
Isoleret
Monteringstype
Overflademontering
Modstand (Ohm)
33
Pakke/hus
0804, konveks, terminaler langside
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Antal modstande
4
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)