NKAL50JB22R0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
22 Ohms ±5% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
NKAL50JB22R0
DigiKeys varenummer
738-NKAL50JB22R0-ND
Producenter
Producentens varenummer
NKAL50JB22R0
Beskrivelse
RES, WW, ALUM, 50W, 22 OHM, 5%,
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
NKAL50JB22R0 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 275°C
Serie
Funktioner
Fugtresistent, Induktionsfri
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
22 Ohms
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,641" (16,28mm)
Effekt (Watt)
50W