HVCB2512KDD50M0
DigiKeys varenummer
738-HVCB2512KDD50M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-HVCB2512KDD50M0CT-ND - Afskåret tape (CT)
738-HVCB2512KDD50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HVCB2512KDD50M0
Beskrivelse
RES 50M OHM 10% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
50 MOhms ±10% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig Tykfilm
EDA/CAD-modeller
HVCB2512KDD50M0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)