HVCB2512BDE100M
DigiKeys varenummer
HVCB2512BDE100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2512BDE100MCT-ND - Afskåret tape (CT)
HVCB2512BDE100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HVCB2512BDE100M
Beskrivelse
RES 100M OHM 0.1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
100 MOhms ±0,1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig Tykfilm
EDA/CAD-modeller
HVCB2512BDE100M Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)