HVCB2010FDD10M0 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 1.846
Datablad
10 MOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2010FDD10M0
DigiKeys varenummer
HVCB2010FDD10M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2010FDD10M0CT-ND - Afskåret tape (CT)
HVCB2010FDD10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HVCB2010FDD10M0
Beskrivelse
RES 10M OHM 1% 1W 2010
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
HVCB2010FDD10M0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)