HVCB2010DDC500M
DigiKeys varenummer
HVCB2010DDC500MTR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2010DDC500MCT-ND - Afskåret tape (CT)
HVCB2010DDC500MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HVCB2010DDC500M
Beskrivelse
RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 MOhms ±0,5% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HVCB2010DDC500M Modeller
Funktioner
Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)