HVCB1206BDE10M0
DigiKeys varenummer
HVCB1206BDE10M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB1206BDE10M0CT-ND - Afskåret tape (CT)
HVCB1206BDE10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HVCB1206BDE10M0
Beskrivelse
RES 10M OHM 0.1% 1/3W 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HVCB1206BDE10M0 Modeller
Funktioner
Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)