HVCB0805JDE22M0
DigiKeys varenummer
HVCB0805JDE22M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB0805JDE22M0CT-ND - Afskåret tape (CT)
HVCB0805JDE22M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HVCB0805JDE22M0
Beskrivelse
RES 22M OHM 5% 1/5W 0805
Detaljeret beskrivelse
22 MOhms ±5% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding, fugtbestandig, pulsbestandig Tykfilm
EDA/CAD-modeller
HVCB0805JDE22M0 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,050" B (2,01mm x 1,27mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,025" (0,64mm)