CFM14JA220R
DigiKeys varenummer
738-CFM14JA220RCT-ND - Afskåret tape (CT)
738-CFM14JA220RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFM14JA220R
Beskrivelse
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFM14JA220R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
0/-400ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)