CF18JT560R | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | CF18JT560RTR-ND - Tape & Reel (TR) CF18JT560RCT-ND - Afskåret tape (CT) |
Producenter | |
Producentens varenummer | CF18JT560R |
Beskrivelse | RES 560 OHM 5% 1/8W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 560 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CF18JT560R Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient 0/-400ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm) |