CF18JT560R
DigiKeys varenummer
CF18JT560RTR-ND - Tape & Reel (TR)
CF18JT560RCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CF18JT560R
Beskrivelse
RES 560 OHM 5% 1/8W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CF18JT560R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/-400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)