CF14JT4K70
DigiKeys varenummer
CF14JT4K70TR-ND - Tape & Reel (TR)
CF14JT4K70CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CF14JT4K70
Beskrivelse
RES 4.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CF14JT4K70 Modeller
Temperaturkoefficient
0/-400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,091" diam. x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)