CF14JT180R
DigiKeys varenummer
CF14JT180RTR-ND - Tape & Reel (TR)
CF14JT180RCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CF14JT180R
Beskrivelse
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CF14JT180R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/-400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,091" diam. x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)