EM4015LW-38C10NF
DigiKeys varenummer
433-1155-ND
Producenter
Producentens varenummer
EM4015LW-38C10NF
Beskrivelse
MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.157"D
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Hz ~ 10 kHz Analog Mikrofoner Electret-kondensator 1 V ~ 10 V Rundstrålende (-38dB ±3dB @ 94dB SPL) Trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EM4015LW-38C10NF Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans
2.2 kOhms
Producenter
Soberton Inc.
Spænding - Nominel
2 V
Serie
Spændingsområde
1 V ~ 10 V
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning
500 µA
Varestatus
Aktiv
Portplacering
Top
Type
Electret-kondensator
Klassificeringer
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Udgangstype
Analog
Terminering
Trådledere
Retning
Rundstrålende
Størrelse/dimension
0,157" diam. (4,00mm)
Frekvensområde
50 Hz ~ 10 kHz
Højde (maks.)
0,063" (1,60mm)