TU425S18E
DigiKeys varenummer
271-2844-ND
Producenter
Producentens varenummer
TU425S18E
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 18V 300W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 18V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Egnet til DC-indgang, Belastningsfordeling, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
6,20" L x 3,30" B x 1,62" H (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cURus, DEMKO
Spænding - Output 1
18V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
14.6 A